STYLIZACJA

#00012

dabrowski x roomoutlet KONKURS

Wyraźnie zaakcentowane skarpetki, czy naprasowanki na ciuchy to hit wśród obecnych trendów. Dlatego postanowiłem je połączyć i dodać do klasyki w modzie męskiej-ramoneski i prostych jeansów. Całość stylizacji uzupełnia mój faworyt od Ray-Ban®. Model Round to jeden z kilku najpopularniejszych modeli marki. Jeśli Wy też chcecie go mieć, lub macie innego faworyta wśród Ray-Ban®'ów wpadajcie na mój … Czytaj Dalej dabrowski x roomoutlet KONKURS

I’M BACK!

Hej! Dzisiejszy post to mój powrót do blogowania po miesiącach nieobecności. Nie było mnie długo, ale wracam ze zdwojoną siłą! Odświeżony wizerunek bloga, nowa jakość zdjęć, oraz prezent dla Was! Ale o tym za moment! Dzisiejszy look to połączenie oversizowej bluzy H&M z odważnymi spodniami Zara. Dopełnieniem stylizacji są okulary od Giorgio Armaniego. Właśnie tutaj … Czytaj Dalej I’M BACK!

PRINTY

Printy to trend, który wszedł szturmem na polski rynek już jakiś czas temu. Marki takie jak Aloha from Deer, czy Mr. GuGu & Miss Go wyznaczyły nową jakość polskiej modzie streetstylowej, a t-shirty i bluzki z printami pokochali wszyscy. Zobaczcie, z czym ja  połączyłem modny t-shirt od Super Massive.